Повітропроводи

na-foto-fitingi-dlya-ventilyatsiiПовітропроводи використовуються у системах опалення, вентиляції та кондиціювання повітря для транспортування повітря з метою його обробки, видалення, або подачі до приміщень. Повітропроводи розрізняються за формою, розміром, та матеріалами з яких вони виготовляються.

ТОВ “Виробничо-наукова комерційна фірма”ДАНІ” проектує і виробляє вентиляційне обладнання для житлових будинків, офісних будівель, виробничих та адміністративно-господарських споруд, культурно-розважальних об’єктів. ТОВ “Виробничо-наукова комерційна фірма”ДАНІ” виробник вентиляційного обладнання, відповідає всім сучасним вимогам безпеки, а також діючим санітарно-гігієнічним нормам і правилам. Ми займаємося виробництвом вентиляційного обладнання і виготовленням повітроводів для всіх видів вентиляції: як витяжної, що видаляє із приміщення забруднене повітря, так і припливної, що забезпечує постійний приплив повітря, а також комбінованої — припливно-витяжною. Крім того, наші фахівці проектують, виготовляють і монтують системи місцевої вентиляції, що призначається для організації повітрообміну на окремих робочих місцях. Ми виконуємо виготовлення повітроводів і для загальнообмінної вентиляції, необхідної для очищення повітряного середовища у всьому приміщенні.591327

Проектування систем вентиляції виконується після підготовки та погодження з замовником технічного завдання на виконання проектних робіт. Всі розрахунки, а також подальше виготовлення повітропроводів та інших елементів системи, виконуються з урахуванням температурно-вологісних параметрів внутрішнього і зовнішнього клімату в залежності від пори року.