Теплові насоси Aer Curat

viber image2 Реверсивний чіллер Aer Curat (аер курат) з фінкцією теплового насоса

пристрій для охолодження рідкого теплоносія (води, незамерзаючої рідини (вода + добавка), тосолу, гліколю) і подавання його за допомогою насосної станції (гідромодуля) через систему трубопроводів до кінцевих споживачів (довідників та теплообмінників).

Застосовується в централізованих системах кондиціонування (чилер + фанкойл), а також у виробництві для охолодження термопласт-автоматів, екструдерів та інше.

Система кондиціонування на базі чилера працює подібно системі опалення з котлом, що нагріває воду, і кінцевими нагрівальними пристроями в приміщеннях, які передають енергію теплоносія повітрю в приміщенні. Вода циркулює по розгалуженій мережі труб під тиском, який створює насосна станція. Насосні станції підбираються під кожний об’єкт індивідуально в залежності від протяжності та розгалуженості труб системи кондиціонування.

Безперечною перевагою системи кондиціонування на базі чилера є можливість винесенння чилера практично на будь-яку відстань від самого далекого фанкойлу.

Друга перевага — універсальність. Чилер може забезпечувати холодом не тільки фанкойли, але й іншіх споживачів холоду. Це може бути й секція охолоджувача в центральному кондиціонері, і спеціальні пристрої, що охолоджують серверні стійки у вузлах зв’язку і багато іншого. Також дуже важливо, що чилер дає постійну температуру воді в контурі. Це дозволяє точно і без перепадів підтримувати необхідну температуру в приміщеннях замовника.

Чилери Aer Curat (аер курат) здатні не тільки охолоджувати воду — існують так звані реверсивні чилери, які, як і побутові спліт-системи здатні нагрівати воду, забираючи тепло з зовнішнього повітря. Такий обігрів у плані витрат на енергоресурси обходиться в середньому в два з половиною — три рази дешевше, ніж звичайний електричний обігрів.