Aer Curat серія DAN+

viber image2

Реверсивний чіллер Aer Curat (аер курат) DAN призначений для використання енергії повітря та її передачі для нагрівання чи охолодження води. Оснащена компрессорами виробництва Emerson, COPPELAND,Sanyo Daikin

Застосування реверсивного чіллера DAN  є гнучкою і економічною альтернативою газового , твердопаливного та електричного котла.

Енергоефективні характеристики, якими володіє дана система, роблять її правильним вибором, що знижує споживання енергії і зменшує викиди CO2.

Реверсивний чіллер DAN дозволяє витягнути енергію з повітря і використовувати її для нагріву  чи охолодження теплоносія.

Оптимальний діапазон його роботи становить від -15 до +45 С(серія DAN) а на виході температура енергоносія складає 70 С., і від -25 до+45 (серія DAN+)

Сучасна модель обладнана вбудованим захистом від перегріву, від неправильного підключення і від перепадів напруги в мережі.

У агрегаті використовується повітряно-водяний теплообмінник ребристого типу (осьвий поворотній вентилятор потужністю 0.37кВт). При цьому рівень шуму не перевищити 55 Дб.

Теплообмінник влаштований за схемою труба в трубі з робочим діапазоном тиску від 48 до 1000 Бар і володіє високим ККД

Тому використання Реверсивного чіллера DAN в 3 – 5 разів ефективніший ніж котел, який використовує традиційне паливо.